Joanna Jędrzejczyk w Jaśle! Podsumowanie

Wydarzenia
W naszym Klubie zawsze dużo się dzieje!
Tym razem poprzeczkę zawiesiliśmy na najwyższym możliwym poziomie.
W dniu 1.04.2023 zorganizowaliśmy Wydarzenie, które przyciągnęło zawodników z całej Polski !!!
👉🏻POJEDYNEK Z MISTRZEM! Seminarium K-1 z Mistrzynią Świata Joanną JĘDRZEJCZYK! 🔥
O jej tytułach, osiągnięciach, umiejętnościach i wiedzy moglibyśmy pisać w nieskończoność. Asia przekazała ogrom ciekawych i przydatnych wiadomości, udzieliła cennych rad i wskazówek. Inspirujące akcje, techniki, wszechstronność, motywacja.
Z pewnością każdy mógł wyciągnąć coś dla siebie. Nie zabrakło również czasu, by po zakończonym treningu usiąść i porozmawiać z Mistrzynią, która bardzo chętnie udzielała odpowiedzi na pytania zadawane przez zawodników i trenerów. Na koniec pamiątkowe zdjęcia oraz autografy.
Joanna to nie tylko zawodniczka światowego formatu, ale również kobieta, która udowadnia, że chcieć to móc👊🏻
Jak każdy boryka się z przeciwnościami losu, ale nigdy się nie poddaje!! To jej siła charakteru doprowadziła ją tak daleko. Krótka mowa motywacyjna otworzyła oczy wielu z nas.
Często mówimy ,, chcę ” ale zadajmy sobie pytanie- co robię, żeby osiągnąć sukces?
Wielu z nas gubi niecierpliwość. Wytrwałość to potęga, dzięki której możemy stawiać czoła przeszkodom. Nie udało się dziś, ale przecież jutro jest kolejny dzień, kolejna szansa. ,,Drabina sukcesu nigdy nie jest zatłoczona na szczycie”.
Ogromnie DZIĘKUJEMY za tak mocne seminarium oraz ogrom przekazanej wiedzy, technik i całą górę motywacji i energii!
👉🏻O tym wydarzeniu jeszcze długo będzie głośno. Takie dni pamięta się do końca życia. Dla wielu osób wzięcie udziału w seminarium prowadzonym przez Joannę to spełnienie marzeń. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli z nami oraz sponsorom, bez których wsparcia to seminarium nie byłoby możliwe.
Całość zdjęć na naszym FACEBOKU – ZOBACZ