Nitus Euroliga vol.9 Jasło

28 kwietnia 2018 r. w Jaśle odbyła  się kolejna edycja NITUS EUROLIGI vol. 9

Spartanie Jasło z UKS Akademii Sportów Walki Judo – Jasło w ostatnią sobotę kwietnia zorganizowali na jasielskiej hali MOSiR świetną imprezę dla miłośników sportów walki. Do rywalizacji w ramach Nitus Euroliga stanęło 84 zawodników z 12 polskich klubów oraz jednego klubu ze Słowacji. Walki rozgrywane były na zasadach najcięższej i najtwardszej formuły KICKBOXINGU jakim jest K1.

W turnieju udział wzięło 15 zawodników jasielskiego klubu i był to znakomity występ: 9 walk wygranych (3 przez nokaut), 2 zremisowane i tylko 4 przegrane. Klub Spartan Jasło zdobył duże wyróżnienie – wybrany został przez sędziów za najlepszy startujący klub
w turnieju.

Kluby biorące udział w rywalizacji:

Spartan Jasło, Halny Nowy Sącz, Husarz Czudec, Sokół Jarosław, Rzeszowski Klub Sportów Walki, Gracie Barra Rzeszów, Ring Kraków, Wisła Kraków, FireGym Bańska Bystrzyca, ASiSW Krosno, Artfight Rzeszów, Gorlicki Klub Sportów Walki, Spartakus Rzeszów.

9. Rafał Smalarz – jednogłośnie po werdykcie 3:0,
  10. Łukasz Ptak – jednogłośnie po werdykcie 3:0.

4. Jan Olszówka – po werdykcie 3:0.

Zawodnicy, którzy wygrali swoje walki otrzymali puchary, przegrani pamiątkowe medale, najlepszy zawodnik otrzymał nagrodę pieniężną oraz super puchar.

8. PSB MRÓWKA JASŁO.

Zawody transmitowane były na żywo w sieci internetowej (online) przez firmę DRONAVISTA NOWY SĄCZ.

Fotorelację na zlecenie Miasta Jasła wykonał Pan Grzegorz Frączek – ZOBACZ

Zmagania Sportowe trwały od 11.00 do 18.20.

Burmistrz Miasta Jasła objął turniej swoim patronatem, z budżetu miasta zakupiono nagrody,  a uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Elwira Musiałowicz–Czech, Z-ca Burmistrza Miasta Jasła.